Kaip suorganizuoti vakarėlį neišlaidaujant?

maistas ir gėrimaiVakarėlis – puiki proga susitikti su bičiuliais ir smagiai praleisti laiką, tačiau įsimintino vakaro organizavimas dažniausiai kelia šokią tokią įtampą, juk reikia tiek daug nuveikti, tinkamai pasiruošti, sutvarkyti namus… O ką jau kalbėti, kad ir nedidelis draugų susibūrimas gerokai papurto piniginę. Taigi, ką daryti, kad po linksmo vakarėlio netektų susiveržti diržų iki atlyginimo.

Gaminkite patys

Maistas ir gėrimai dažniausiai kainuoja brangiausiai, todėl iš anksto gerai apgalvokite, kuo vaišinsite svečius.  Tikrai nereikia didelės pompastikos ar karšto patiekalo, juk tai vakarėlis, o ne vestuvės. Be to, jei užkandžius ruoštumėte patys, sutaupytumėte išties nemažai pinigų. Žinoma, gerokai paprasčiau nueiti į prekybos centrą ir nusipirkti jau pagamintus užkandžius, tačiau, jei nenorite per daug išlaidžiauti, geriau paskirti daugiau laiko maisto gaminimui namuose. Be to, visada galima paprašyti draugų pagalbos arba iš anksto susitarti, kad kiekvienas, ateidamas į svečius, atsineštų savo mėgstamiausią patiekalą.

Nepervertinkite savo ir draugų galimybių

Taip, kalbame apie alkoholinius gėrimus. Nors paskutiniu metu populiarėja mada vakarėlius ir įvairias šventes organizuoti be alkoholinių gėrimų, tačiau nemaža dalis žmonių neįsivaizduoja linksmo vakaro bent be vyno taurės. Tad, prieš keliaujant į alkoholinių gėrimų skyrių, prisiminkite, ką mėgsta jūsų svečiai, kiek ir kokių gėrimų prireiks. Jei nenorite, kad jaukus vakaras baigtųsi skaudančia galva ryte, geriau rinktis silpnesnius gėrimus arba maišyti kokteilius. Be to, juk susirenkate smagiai praleisti laiko kartu, o ne prisigerti, todėl brendžio ar viskio upių tikrai nereikia. Geriau pagalvokite, kaip užimsite savo svečius – sugalvokite žaidimų, nupūskite dulkes arba paprašykite, kad draugai atsineštų stalo žaidimų ir pan.

Atsisakykite nereikalingų atributų

Suaugusiųjų vakarėliui tikrai nereikia kažkokių dekoracijų, pavyzdžiui, balionų ar girliandų, namus galite papuošti tiesiog dailia gėlių puokšte, o jaukumo suteiks žvakių šviesa. Taip pat galima puikiai išsiversti be kokteiliams skirtų skėčių ir kitų papuošimų. Tuos pinigus, kuriuos išleistumėte įvairioms dekoracijoms ir puošmenoms, geriau skirkite praktiškesniems daiktams, pavyzdžiui, vienkartiniams indams, juk po smagaus vakaro tikrai nesinori dar valandą stovėti prie kriauklės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.