Ne visi televizorių laikikliai tinka Jūsų televizoriui

televizorių laikikliai Prieš gerą dešimtmetį išpopuliarėjus plokščiaekraniams televizoriams, vis daugiau žmonių nusprendžia sutaupyti vietos namuose ir televizorių kabinti ant sienos. Tam, žinoma, reikalingi televizorių laikikliai, kurie užtikrins, kad televizorius nenukris ir nesuduš, o vaizdas bus rodomas tinkamai. Tiesa, ne visi žmonės mano, jog toks pirkinys tikrai reikalingas?

Ar galiu pasikabinti pats?

Žinoma, jog televizorių ant sienos galite pasikabinti patys. Tam tikrai nereikia profesionalo pagalbos. Tačiau televizoriaus laikiklio patiems montuoti iš namuose turimų medžiagų tikrai nepatartume. Kartais žmonės mano, jog televizoriaus laikiklis yra tik komercijos išmislas, tačiau tai iš tiesų svarbus daiktas. Visi rinkoje esantys laikikliai sukurti specialiai šiai funkcijai atlikti, kad nereikia baimintis, jog neatlaikę svorio, laikiklis sulinks ir nulūš, o televizorius tėkštels ant žemės. Todėl patartina nekonstruoti laikiklių patiems, o pasirinkti gamintojų jau patikrintus gaminius.

Kokį laikiklį rinktis?

Jei televizorių ant sienos kabinsite pirmą kartą, gali būti, jog atėję į elektroninių prekių parduotuvę pamanysite, jog visi televizorių laikikliai yra vienodi ir nėra skirtumo, kurį pirkti Jums. Tačiau tai neties.a Laikikliai gaminami pagal televizorių modelius, todėl renkantis tinkamą laikiklį, reikia žinoti, kokio ieškote. Geriausias sprendimas – pasitarti su konsultantu parduotuvėje ir jis patars, koks laikiklis bus tinkamas Jūsų televizoriui. Svarbiausias kriterijus – atstumas tarp skylių varžtams. Tai vadinamasis VESA standartas, pagal kurį geriausiai rinktis laikiklį. Atstumai horizontaliai ir vertikaliai matuojami milimetrais ir gali būti pačių įvairiausių dydžių. Svarbiausia, nenusipirkti per mažo laikiklio. Jei atėję į parduotuvę, nežinote, kokio laikiklio reikėtų, paprašykite, kad konsultantas parodytų universalių laikiklių, kurie dažnai atitinka net kelis standartus.

Kokį aukštį rinktis?

Dažniausiai televizoriai kabinami aukščiau nei būtų statomi ant lentynos. Todėl ir televizorių laikikliai turi būti kabinai ant sienos kiek aukščiau nei įprastas televizoriaus stalelio aukštis. Griežtų standartų televizoriaus kabinimui tikrai nėra, kiekvienas žmogus turėtų rinktis pagal savo poreikius.Pavyzdžiui, jei televizorių kabinate miegamajame ir dažniau jį žiūrėsite gulėdami lovoje, nereikėtų televizoriaus kabinti labai aukštai, galima jį pritvirtinti maždaug per vidurį sienos aukščio. Tuo tarpu jei televizorius kabinamas svetainėje, jis gali būti ir kiek aukštesniame lygyje. Svarbu, kad žiūrint televizorių Jums nereikėtų sėdėti nepatogiai iškėlus galvą ar ją nuleidus.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.