Statybas užbaigti padės tik greitasis kreditas

greitasis kreditasKas šiais laikais gali pasistatyti būstą be jokių paskolų? Tokių žmonių mažai, o štai daugumai praverčia ne tik būsto paskola, bet ir greitasis kreditas. Jis visada gali išgelbėti iš paskutinės minutės sunkios situacijos. Jau net kelios šeimos gali papasakoti, kad būtent greitas kreditas internetu leido susimokėti už statybas pilnai. Jeigu to nebūtų buvę, kitaip vargu ar pavyktų už viską susimokėti.

Būtų likę be stogo

Tadas sako, kad jo šeima būtų likę be stogo, jeigu ne greitasis kreditas  ir jo pagalba. Taigi, likti be stogo nesinori, kad ir kokia prasme tai būtų. Ar perkeltine, ar tiesiog. Kartais žmonės sako, kad lieka be stogo, kai, pavyzdžiui, tiesiog neturi kur gyventi. O štai Tado statomam namui kaip tik trūko tik stogo – tiesiogine to žodžio prasme. Jį įrengti būtų nepavykę, tad tik greitasis kreditas internetu leido tą padaryti. Todėl likti be stogo jiems neteko.

„Su tomis paskolomis taip yra, kad nors tu gali planuoti kažkokią didelę paskolą, nors tau bankas sako, kad tuos tam tikrą sumą, tai nereiškia, kad pavyks tau viską gauti, ką tu nori. Tik greitasis kreditas suteikia būtent tokią sumą, dėl kokios tariesi. Ir labai greitai sužinai tą atsakymą. Su banku yra kitaip. Turi vis vežti krūvas popierių, ir nežinai, ką ir kiek dar turėsi atvežti, ir kiek galiausiai gausi. Rezultate, mums nepasisekė dvigubai. Pirma, dėl to, kad negavome dalies paskolos, antra, dėl to, kad ir pačios statybos kainavo kur kas brangiau. Taigi, artėjant žiemai jau ėmė imti nervai. Nejaugi ir toliau turėsime nuomotis namą, nejaugi negalėsime tiesiog persikelti gyventi ten, kur norime, kada tiek daug visko jau viduje įrengta. Ir tualetai, ir elektra, ir santechnika, ir baldus savo turime. Tik stogui pinigų neužtenka. Žinoma, tada ir kilo mintis susirasti variantą internete ir tokiu būdu pasiskolinti. Dabar džiaugiamės nauju stogu ir nauju gyvenimu“, – sako Tadas.

Nakvotų ant grindų

Kristina pasakoja, kad greitas kreditas akcija davė jai viltį pabaigti namų įrengimą. „Mes ėmėme būsto paskolą, kad įsigytume butą Vilniaus centre. Tie, kas yra bandę kažką panašaus pirkti, puikiai žino, kad butų kainos yra siaubingai didelės. Jeigu tavo pajamų ir užtenka butui nuomotis, tai nebūtinai reiškia, kad jų užteks ir butui nusipirkti. Be to, gal tau atrodo, kad tu gana daug uždirbi ir tau gali būti suteikiama nemaža būsto paskola, bet kai tu nueini į kažkurį banko skyrių, tu sužinai visą tiesą. Pasirodo, taip nėra viskas paprasta. Tavo paskolos nėra taip lengvai duodamos. Paaiškėja, kad tau reikėtų didesnių pajamų didesnei paskolai gauti. Mat skaičiuojama ne tik pagal tai, kiek tu faktiškai uždirbi, bet ir kaip tau sekasi kiti dalykai. Tarkime, ar turi kitų įsiskolinimų, ar esi ištekėjusi, ar turi vaikų ir pan. Aš gavau paskolą tokią būstui, kurį nusipirkau, tačiau remontui pinigų neliko. Tada ir padėjo greitas kreditas, atsiliepimai apie jį mane pasiekė per seserį, kuri kažkada, kai sudaužė mašiną, taip save ištraukė iš bėdos. Taigi, paaiškėjo, kad greitų kreditų pagalba reikiamu metu gali pasitarnauti labai daug. Mes visi dabar gyvename ir įrengtame bute, ir miesto centre. Kadangi manau, jog pajamų man užtenka, tai pamažu atidavinėju ir paskolas“, – sako moteris.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.