Ką rinktis: Orijen sausas maistas šunims ar Brit Care?

Orijen sausas maistas šunimsVisada norima užtikrinti visavertę šuns mitybą, tačiau tinkamo sauso maisto pasirinkimas kartais tampa tikru galvos skausmu. Parduotuvėse siūlomas iš tiesų gausus asortimentas, tad nieko nuostabaus, kad dažnai suabejojama, kokie pasirinkimai galėtų geriausiai pasiteisinti. Šį kartą pabandykime palyginti dviejų populiarių gamintojų sausą maistą – Orijen ir Brit Care – galbūt tai jums padės paprasčiau nuspręsti, ką vertėtų pasirinkti. Taigi, kas geriau – Brit Care ar Orijen sausas maistas šunims?

Produktų kokybė

Orijen – tai Kanados gamintojas, kuris pašarų sudėtyje naudoja tik pačius šviežiausius produktus. Būtent tai garantuoja geriausią sauso pašaro skonį bei maistinę vertę. Orijen sausas maistas šunims yra labai kvapnus, ir gali sudominti net ir pačius išrankiausius šunis. Dažnais atvejais Orijen sausas maistas šunims yra naudojamas kaip skanėstai – jis gali puikiai pasiteisinti ir dresuojant šunį.

Reikalingas pašaro kiekis

Klaidinga manyti, kad pasirinkus pigų sausą maistą šunims bus galima sutaupyti – kadangi tokio pašaro maistinė vertė yra žema, paprasčiausiai pašaro reikės duoti daugiau. Kitaip tariant – daugiau krūvų, mažiau naudos. Geriausias sausas maistas šunims yra toks, kuriame yra daug mėsos. Šiuo atveju puikiai pasiteisina tiek Orijen, tiek Brit Care sausas maistas šunims, nes 10 kilogramų sveriančiam šuniui reikės maždaug 100 gramų sauso maisto.

Kaina, kaina, kaina…

Auginantiems didelius šunis  dažnais atvejais yra svarbu tai, kokia yra sauso pašaro kaina. Brit Care sausas maistas šunims kainuos net porą kartų pigiau, tačiau maistinė vertė bus praktiškai tokia pati. 3 kilogramai Brit Care pašaro kainuos apie 12-13 eurų, o 3 kilogramai Orijen sauso pašaro – maždaug 34 € (Orijen sausas maistas yra parduodamas 2 kilogramų pakuotėmis).

Taigi, ne viską lemia gamintojo vardas. Panašios sudėties sausas maistas šunims gali kainuoti ir pigiau – tereikia atkreipti dėmesį į pašaro sudėtį. Jei norite užtikrinti visavertę augintinio mitybą, būkite itin atidūs, ir įsitikinkite, kad didžiąją sudėties dalį sudaro būtent mėsa. Begrūdis sausas maistas visada yra geriausias pasirinkimas, o šiuo atveju yra tinkamas ir Orijen, ir Brit Care sausas maistas šunims.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.